Datum přidání: Feb 09, 2015 1:43:50 PM
Výsledky ke stažení níže v příloze ve formátu *.pdf.
Co dělat dál, když je u mého identifikátoru kód výsledku talentových zkoušek A, B, O?
A - byl(a) přijat(a)
Pro závazné potvrzení přijetí na školu je potřeba doručit v denní formě studia na ředitelství konzervatoře do 10 pracovních dnů od zveřejnění výsledků (nejlépe co nejdříve) zápisový lístek (obdržíte na Vašich základních školách, nebo na místně příslušném odboru školství KrÚ). U kombinované formy studia žádáme zaslat potvrzení úmyslu nastoupit ke studiu ve školním roce 2015/2016 e-mailem na reditelstvi@konzervatorpardubice.eu.
B - nebyl(a) přijat(a) - úspěšně vykonal(a) talentovou zkoušku – byla dána přednost uchazečům, kteří lépe vyhověII přijímacím podmínkám
Všichni uchazeči s tímto výsledkem si mohou podat odvolání proti rozhodnutí ředitele nejpozději do 3 pracovních dnů od přijetí písemného rozhodnutí.
O - omluven(a)
Pro všechny řádně omluvené uchazeče je připraven náhradní termín talentových zkoušek - všichni obdrží písemné pozvání.