Sólový zpěv

OBOR SÓLOVÝ ZPĚV

Soutěžní místnost – Taneční sál – suterén – Konzervatoř Pardubice 


Absolutní vítěz

Eliška Hrochová

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž


1. kategorie 

Dorota

Ryšánková

Konzervatoř Pardubice

21,6

1. cena

Marek

Žihla

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

20,2

2. cena

Michal

Švec

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

19,8

3. cena

Zuzana

Hradilová

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

18,8

Čestné uznání 1. stupně

Eliška

Rezková

Konzervatoř Pardubice

18,8

Čestné uznání 1. stupně

Dominik

Polívka

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

18,6

Čestné uznání 2. stupně

Lýdie

Jurková

Konzervatoř Evangelické akademie

18,2

Čestné uznání 2. stupně

Lukáš

Marek

Církevní konzervatoř Německého řádu

17,4

 

Jana

Dajčová

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

17,2

 

Vitalija

Vas

Mezinárodní Konzervatoř Praha

17

 

Dominik

Bagar

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

16,8

 

Simeon

Hána

Konzervatoř Evangelické akademie

16,8

 

Julie

Rovenská

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

16,8

 

Anna

Černá

Konzervatoř a střední škola Jana Deyla, příspěvková organizace

16,4

 

Lucie

Bloudková

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

15,4

 

Kristián Marcel

Jedelský

Konzervatoř Brno

15

 

Barbora

Fidlerová

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

14

 

Anastasia

Gračeva

Mezinárodní Konzervatoř Praha

12

 

 


2. kategorie

 

Anna

Pokorná

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

22

1. cena

Vojtěch

Pelka

Konzervatoř a střední škola Jana Deyla, příspěvková organizace

21,8

2. cena

Zdeňka

Kotková

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

20,4

3. cena

Alena

Fojtů

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

19,2

Čestné uznání 1. stupně

Vojtěch

Pošvář

Konzervatoř Pardubice

18,8

Čestné uznání 1. stupně

Ludmila

Pergelová

Konzervatoř Pardubice

18,4

Čestné uznání 2. stupně

Jitka

Rosenbaumová

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

18,4

Čestné uznání 2. stupně

Lenka

Šťastná

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

18,2

Čestné uznání 2. stupně

Helena

Škárová

Konzervatoř Brno

18

Čestné uznání 2. stupně

Emma

Balunová

Konzervatoř a střední škola Jana Deyla, příspěvková organizace

17,6

 

Natálie

Šmausová

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

17,6

 

David

Malát

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

17,4

 

Matěj

Kotrba

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

17,2

 

Anna

Onderková

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

16,2

 

Johana

Pazderová

Církevní konzervatoř Německého řádu

15,8

 

Lucie

Regináčová

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

15,6

 

Petra

Kerdová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

14,4

 

Iva

Táborská

Církevní konzervatoř Německého řádu

14,2

 

Anna

Kostohryzová

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

13,4

 

Ivana

Čížková

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

12,6

 

Vilém

Cupák

Konzervatoř Brno

diskvalifikace

 

Matěj

Sehnal

Konzervatoř Evangelické akademie

diskvalifikace

 

Simona

Vojtková

Konzervatoř Evangelické akademie

diskvalifikace

 

 

  

Porota dále udělila tyto mimořádné ceny:

 

MIMOŘÁDNÁ CENA za interpretaci operní árie

ANNA POKORNÁ

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

 

MIMOŘÁDNÁ CENA za interpretaci árie W. A. Mozarta

VOJTĚCH PELKA

Konzervatoř a střední škola Jana Deyla, příspěvková organizace

 

MIMOŘÁDNÁ CENA za interpretaci barokní árie

ZDEŇKA KOTKOVÁ

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

  

MIMOŘÁDNÁ CENA za nejlepší klavírní spolupráci

Bc. Eliška Vomáčková

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž


3. kategorie 

Eliška

Hrochová

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

22,2

1. cena

Karolína

Levková

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

18,8

3. cena

Monika

Švandová

Církevní konzervatoř Německého řádu

18,6

Čestné uznání 1. stupně

Jan

Tonár

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

18,6

Čestné uznání 1. stupně

Kateřina

Vogelová

Konzervatoř a střední škola Jana Deyla, příspěvková organizace

18

Čestné uznání 2. stupně

Adriana

Sedláčková

Konzervatoř Evangelické akademie

17,8

Čestné uznání 2. stupně

Marie

Šimůnková

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

17,2

 

Hana

Kuželová

Konzervatoř Brno

16,6

 

Tomáš

Maliniak

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

16,6

 

Kateřina

Urbanová

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

15,8

 

Marie

Novotná

Konzervatoř Pardubice

15,2

 

Bedřiška

Ponížilová

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

14,4

 

Denisa

Richterová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

13,8

 

Jan

Hájek

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

diskvalifikace

 

Veronika

Vandová

Konzervatoř a střední škola Jana Deyla, příspěvková organizace

diskvalifikace