Hra na kytaru

OBOR HRA NA KYTARU

Soutěžní místnost – Koncertní sál ZUŠ (3. NP – v budově Konzervatoře Pardubice)


 

Absolutní vítěz

Jan Čonka

Konzervatoř Pardubice


1. kategorie 

Dorota

Beňová

Konzervatoř Pardubice

23,2

1. cena

Jáchym

Hladký

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

21,2

2. cena

Marek

Chmiel

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

20,6

3. cena

Kristián

Číhalík

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

20,2

Čestné uznání I. stupně

Jiří

Dvořák

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

19,2

Čestné uznání II. stupně

Johana

Kubátová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

18,2

 

Jakub

Němeček

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

17,6

 

Alex

Kovaljov

Konzervatoř Brno

17,2

 

Jan

Štěch

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

14

 

 

2. kategorie 

Jiří

Pipek

Konzervatoř Pardubice

24

1. cena

Denisa

Čajanová

Konzervatoř Pardubice

22,8

2. cena

Jiří

Morkes

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

21

3. cena

Lukáš

Zubko

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

20,4

Čestné uznání 1. stupně

Karolína

Kawuloková

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

19,2

Čestné uznání 2. stupně

Štěpán

Sehnal

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

18,8

 

Kristýna

Vrbová

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

18,6

 

Šimon

Přibyl

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

17,6

 

Lucie

Hilbertová

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

17,4

 

Martina

Hejdová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

15,6

 

Aneta

Pilsová

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

15,6

 

Zuzana

Pilsová

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

15

 


3. kategorie

 

Jan

Čonka

Konzervatoř Pardubice

24,8

1. cena

Peter

Vasko

Konzervatoř Pardubice

23,6

2. cena

Eliška

Dedková

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

22,4

3. cena

Kristýna

Machová

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

20

Čestné uznání 1. stupně

Jiří

Hanik

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

19,4

Čestné uznání 2. stupně

Danylo

Denysov

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

18,8

 

Zuzana

Vithová

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

18,4

 

Yulia

Pitsur

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

17,8

 

 

  

Porota dále udělila tyto mimořádné ceny:

 

CENA PŘEDSEDY POROTY

za mimořádnou interpretaci skladby J. S. Bacha: Sonáta BWV 1034 - 4. Allegro

Eliška  Dedková

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

 

 

CENA POROTY

za mimořádnou interpretaci skladby Leo Brouwera: Sonata

Peter Vasko

Konzervatoř Pardubice