Hra na klavír

OBOR HRA NA KLAVÍR

Soutěžní místnost – Sál Jana Kašpara (v budově Pardubického kraje)


Absolutní vítěz

Pavol Praženica

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy


1. kategorie

Magdalena

Koudelková

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

22

1. cena

Matyáš

Meinczinger

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

21,8

2. cena

Diana

Kvášová

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

21,6

3. cena

Matej

Šabík

Konzervatoř Brno

21,2

Čestné uznání 1. stupně

Veronika

Jaklová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

21

Čestné uznání 1. stupně

Martin

Balog

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

20,8

Čestné uznání 1. stupně

Marek

Peňáz

Konzervatoř Brno

19,8

Čestné uznání 2. stupně

Denis

Szalbot

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

19,2

Čestné uznání 2. stupně

Magda

Velešovská

Konzervatoř Pardubice

19

Čestné uznání 2. stupně

Daniela

Fišerová

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

18,6

 

Mariia

Chuprina

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

18,6

 

Sára

Macková

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

18

 

David

Jablonovský

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

16,8

 

Barbora

Černínová

Konzervatoř Evangelické akademie

14

 

 

 

Porota dále udělila tuto mimořádnou cenu:

Zvláštní cena za povinnou skladbu

Magdalena Koudelková

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy


2. kategorie

Pavol

Praženica

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

24

1. cena

Filip

Martinka

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

22,8

2. cena

Eva

Strejcová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

22,6

3. cena

Eliška

Tkadlčíková

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

22,4

Čestné uznání I. stupně

Adéla

Mottlová

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

21,4

Čestné uznání I. stupně

Veronika

Angelovičová

Konzervatoř Brno

21,4

Čestné uznání I. stupně

Adam

Braun

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

21,2

Čestné uznání I. stupně

Aneta

Horáková

Konzervatoř Brno

21,2

Čestné uznání I. stupně

Eunika

Pechánková

Konzervatoř Pardubice

20,6

Čestné uznání II. stupně

Martina

Plocková

Konzervatoř Pardubice

19,6

Čestné uznání II. stupně

Anna

Knoulichová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

18,6

 

Markéta

Hošková

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

18,6

 

Petra

Urbanová

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

18,2

 

Réza

Kahudová

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

18

 

Karel

Leskovec

Konzervatoř a střední škola Jana Deyla, příspěvková organizace

17,2

 

Marie

Semínová

Konzervatoř a střední škola Jana Deyla, příspěvková organizace

17,2

 

Zdenka

Juráňová

Konzervatoř Evangelické akademie

16,6

 

 

Porota dále udělila tuto mimořádnou cenu:

Zvláštní cena za vynikající provedení povinné skladby

Pavol Praženica

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

 

Zvláštní cena za vynikající provedení povinné skladby

Filip Martinka

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

 

Zvláštní cena za vynikající pedagogickou přípravu soutěžících

doc. MgA. Libuše Tichá, Ph.D.

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy


 

3. kategorie 

Kamila

Ozerova

Konzervatoř Brno

23

1. cena

Sára

Suchánková

Konzervatoř Pardubice

22,4

2. cena

Pavel

Duda

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

21

3. cena

Anna

Gaálová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

20,6

Čestné uznání I. stupně

Alena

Mazáková

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

19,2

Čestné uznání II. stupně

Ema

Trávníčková

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

18,8

Čestné uznání II. stupně

Vojtěch

Červenka

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

18,8

Čestné uznání II. stupně

Amálie

Pivoňková

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

18,6

Čestné uznání II. stupně

Alena

Skácelová

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

18,2

 

Martin

Foršt

Konzervatoř a střední škola Jana Deyla, příspěvková organizace

18

 

Kamila

Holíková

Konzervatoř Evangelické akademie

18

 

Gleb

Korotkiy

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

17,8

 

Martin

Kolář

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15

16,8

 

 

 

Porota dále udělila tyto mimořádné ceny:

 

Zvláštní cena

za nejlepší interpretaci povinné skladby

Sára Suchánková

Konzervatoř Pardubice