Startovní pořadí SK2019

 POŘADÍ SOUTĚŽÍCÍCH

 

OBOR HRA NA KLAVÍR

Soutěžní místnost – Sál Jana Kašpara (v budově Pardubického kraje)

 

Sobota 23. listopadu 2019                          

1. kategorie                          

9:00 - 10:55    Soutěžící 1 – 8

Mariia Chuprina, David Jablonovský, Veronika Jaklová, Magdalena Koudelková,

Diana Kvášová, Sára Macková, Matyáš Meinczinger, Marek Peňáz

 

11:10 - 12:50  Soutěžící 9 - 14

Denis Szalbot, Matej Šabík, Magda Velešovská, Martin Balog,

Barbora Černínová, Daniela Fišerová

                                   

3. kategorie                          

14:30 - 15:58   Soutěžící 1 - 4

Martin Kolář, Gleb Korotkiy, Alena Mazáková, Kamila Ozerova

 

16:20 - 18:10  Soutěžící 5 – 9

Amálie Pivoňková, Alena Skácelová, Sára Suchánková, Ema Trávníčková, Vojtěch Červenka

 

19:30 - 21:00  Soutěžící 10 - 13

Pavel Duda, Martin Foršt,  Anna Gaálová, Kamila Holíková

                                   

Neděle 24. listopadu 2019                          

2. kategorie                          

9:00 - 10:48    Soutěžící 1 - 6

Zdenka Juráňová, Réza Kahudová, Anna Knoulichová, Karel Leskovec,

Filip Martinka, Adéla Mottlová,

 

11:10 - 12:58  Soutěžící 7 - 12

Eunika Pechánková, Martina Plocková, Pavol Praženica, Marie Semínová,

Eva Strejcová, Eliška Tkadlčíková,

 

14:00 - 15:48   Soutěžící 13 – 18

Petra Urbanová, Veronika Angelovičová, Adam Braun, Aneta Horáková,

Markéta Hošková, Julie Hrivíková

 

 

OBOR HRA NA KYTARU

Soutěžní místnost – Koncertní sál ZUŠ (3. NP – v budově Konzervatoře Pardubice)

 

 

Sobota 23. listopadu 2019                          

1. kategorie                          

9:00 - 10:10    Soutěžící 1 – 5

Marek Chmiel, Alex Kovaljov, Johana Kubátová, Jakub Němeček, Jan Štěch

 

10:30 - 11:40  Soutěžící 6 - 9

Dorota Beňová, Kristián Číhalík, Jiří Dvořák, Jáchym Hladký

 

                                   

2. kategorie                          

13:30 - 15:18  Soutěžící 1 – 6

Karolína Kawuloková, Jiří Morkes, Aneta Pilsová, Zuzana Pilsová,

Jiří Pipek, Šimon Přibyl

 

15:40 - 17:28   Soutěžící 7 - 12

Štěpán Sehnal, Kristýna Vrbová, Lukáš Zubko, Denisa Čajanová,

Martina Hejdová, Lucie Hilbertová

 

                                   

Neděle 24. listopadu 2019                          

3. kategorie                          

9:00 - 10:28    Soutěžící 1 - 4

Kristýna Machová, Yulia Pitsur, Peter Vasko, Zuzana Vithová

 

11:00 - 12:28  Soutěžící 5 - 8

Jan Čonka, Eliška Dedková, Danylo Denysov, Jiří Hanik

 


OBOR HRA NA AKORDEON

Soutěžní místnost – Koncertní sál ZUŠ (Havlíčkova 925, Pardubice)

 

Sobota 23. listopadu 2019                          

1. kategorie                          

9:00 - 10:10    Soutěžící 1 – 5

Hana Kosková, Martin Kot, Šárka Kuklová, Stanislav Mikšovský, Simona Mojžíšová

 

 

10:30 - 11:26  Soutěžící 6 – 9

Tomáš Palica, Kateřina Tůmová, Karolína Zemene, Jan Černý

 

 

2. kategorie                          

14:00 - 15:12  Soutěžící 1 – 4

Martin Klimeš, Eliška Nimburská, Sabina Stehlíková, Martin Šulc

 

 

3. kategorie                          

16:30 - 17:36  Soutěžící  1 - 3

Filip Kratochvíl, Daniela Paterová, Ester Tomášková

 

 

OBOR SÓLOVÝ ZPĚV

Soutěžní místnost – Taneční sál – suterén – Konzervatoř Pardubice

 

Sobota 23. listopadu 2019                          

1. kategorie                          

9:00 - 10:24    Soutěžící 1 – 7

Kristián Marcel Jedelský, Lýdie Jurková, Gabriela Kroupová, Lukáš Marek,

Dominik Polívka, Eliška Rezková, Julie Rovenská

 

10:40 - 12:04  Soutěžící 8 – 14

Dorota Ryšánková, Michal Švec, Irena Timová, Vitalija Vas, Marek Žihla,

Dominik Bagar, Lucie Bloudková

 

12:20 - 13:32  Soutěžící 15 – 20

Anna Černá, Jana Dajčová, Barbora Fidlerová, Anastasia Gračeva,

Simeon Hána, Zuzana Hradilová

 

3. kategorie                          

14:30 - 16:18  Soutěžící 1 – 6

Hana Kuželová, Karolína Levková, Tomáš Maliniak, Marie Novotná,

Bedřiška Ponížilová, Denisa Richterová

 

16:40 - 18:28   Soutěžící 7 – 11

Adriana Sedláčková, Marie Šimůnková, Monika Švandová, Jan Tonár,

Kateřina Urbanová

 

19:30 - 21:00   Soutěžící 12 – 15

Veronika Vandová, Kateřina Vogelová, Jan Hájek, Eliška Hrochová

                                   

Neděle 24. listopadu 2019

2. kategorie                          

9:00 - 10:45    Soutěžící 1 – 7

Petra Kerdová, Anna Kostohryzová, Zdeňka Kotková, Matěj Kotrba,

David Malát, Anna Onderková, Johana Pazderová

 

11:00 - 12:45  Soutěžící 8 – 14

Vojtěch Pelka, Ludmila Pergelová, Anna Pokorná, Vojtěch Pošvář,

Lucie Regináčová, Jitka Rosenbaumová, Matěj Sehnal

 

13:45 - 15:00  Soutěžící 15 -19

Helena Škárová, Natálie Šmausová, Lenka Šťastná, Iva Táborská, Simona Vojtková

 

15:15 - 16:30  Soutěžící 20 – 23

Emma Balunová, Vilém Cupák, Ivana Čížková, Alena Fojtů

Ċ
Alois Mech,
22. 11. 2019 11:44