Výsledky SK2016

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Soutěžní obor

HRA NA KLAVÍR – I. kategorie

Cena

Jméno soutěžícího

Škola

1.

Filip Martinka

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

1.

Kamila Ozerova

Konzervatoř Brno

2.

Adéla Mottlová

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

3.

Kristine Ayvazyan

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

ČU I. st.

Kamila Holíková

Konzervatoř Evangelické akademie

ČU I. st.

Natálie Špičáková

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

ČU II. st.

Anna Knoulichová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

ČU II. st.

Donika Rosenkrancová

Konzervatoř, Teplice, Českobratrská 15


 VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Soutěžní obor

HRA NA KLAVÍR – II. kategorie

Cena

Jméno soutěžícího

Škola

1.

Ondřej Zavadil

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

2.

František Lejsek

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

2.

Matouš Zukal

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

3.

Anna Gaálová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

ČU. 1. st.

Marie Machulová

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

ČU 1. st.

Alena Mazáková

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

ČU 1. st.

Sára Suchánková

Konzervatoř Pardubice

ČU 2. st.

Kateřina Berkovcová

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

ČU 2. st.

Eva Grundová

Konzervatoř Brno


 VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Soutěžní obor

HRA NA KLAVÍR – III. kategorie

Cena

Jméno soutěžícího

Škola

1.

Matyáš Novák

Konzervatoř Pardubice

2.

Kateřina Potocká

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

2.

Vsevolod Tokmakov

Konzervatoř Pardubice

3.

Iryna Cherkashyna

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

3.

Adam Závodský

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

ČU 1. st.

Melanie Šohajová

Konzervatoř Brno

ČU 1. st.

Pavel Těšík

Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž

ČU 2. st.

Veronika Kijonková

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

ČU 2. st.

Martin Nosek

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Soutěžní obor

HRA NA KLAVÍR

Cena

Jméno soutěžícího

Škola

Absolutní vítěz oboru

Matyáš Novák

Konzervatoř Pardubice


VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Soutěžní obor

HRA NA AKORDEON – I. kategorie

Cena

Jméno soutěžícího

Škola

1.

Ester Tomášková

Konzervatoř Pardubice

2.

Filip Kratochvíl

Pražská konzervatoř, Praha 1,

Na Rejdišti 1

3.

Václav Bílek

Konzervatoř Pardubice

  

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Soutěžní obor

HRA NA AKORDEON – II. kategorie

Cena

Jméno soutěžícího

Škola

1.

Marie Čejnová

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

2.

Petra Marková

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

2.

Anežka Štenclová

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

3.

Daniela Paterová

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

ČU

a ocenění za interpretaci českého autora

Sabina Stehlíková

Konzervatoř Pardubice

  

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Soutěžní obor

HRA NA AKORDEON – III. kategorie

Cena

Jméno soutěžícího

Škola

1.

Veronika Krejčířová

Konzervatoř Pardubice

1.

Markéta Laštovičková

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

3.

Patrik Kotlár

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

Zvláštní cena poroty za stylovou interpretaci skladby J. S. Bacha

Veronika Krejčířová

Konzervatoř Pardubice


VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Soutěžní obor

HRA NA AKORDEON

Cena

Jméno soutěžícího

Škola

Absolutní vítěz oboru

Veronika Krejčířová

Konzervatoř Pardubice

Absolutní vítěz oboru

Markéta Laštovičková

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

  

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Soutěžní obor

HRA NA KYTARU – I. kategorie

Cena

Jméno soutěžícího

Škola

1.

Jeroným Staša

Konzervatoř Pardubice

2.

Jiří Morkes

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

3.

Eliška Dedková

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

3.

Kristýna Machová

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

  

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Soutěžní obor

HRA NA KYTARU – II. kategorie

Cena

Jméno soutěžícího

Škola

1.

Dominika Švendová

Konzervatoř Pardubice

2.

Jan Čonka

Konzervatoř Pardubice

3.

Barbora Kubíková

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

ČU

Jiří Haník

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

ČU

Jan Stránský

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

ČU

Petr Usvald

Janáčkova konzervatoř v Ostravě


VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Soutěžní obor

HRA NA KYTARU – III. kategorie

Cena

Jméno soutěžícího

Škola

1.

Antonín Pevala

Konzervatoř Pardubice

1.

Hedvika Švendová

Konzervatoř Pardubice

2.

Martin Cába

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

3.

Oleg Sergeev

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

ČU 1. st.

a zvláštní cena poroty za interpretaci soudobé skladby

Jiří Šoltis

Církevní konzervatoř Opava

  

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Soutěžní obor

HRA NA KYTARU

Cena

Jméno soutěžícího

Škola

Absolutní vítěz oboru

Antonín Pevala

Konzervatoř Pardubice

Absolutní vítěz oboru

Hedvika Švendová

Konzervatoř Pardubice


 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Soutěžní obor

SÓLOVÝ ZPĚV – I. kategorie

Cena

Jméno soutěžícího

Škola

1.

Anna Pokorná

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy

2.

Marie Novotná

Konzervatoř Pardubice

3.

Viktorie Frühaufová

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

3.

Veronika Vandová

Konzervatoř, České Budějovice, Kanovnická 22

ČU

Jan Krátký

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

  

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Soutěžní obor

SÓLOVÝ ZPĚV – II. kategorie

Cena

Jméno soutěžícího

Škola

1.

Kristýna Kůstková

Konzervatoř Pardubice

2.

a cena Mladá operní naděje

Eliška Zajícová

Konzervatoř Jana Deyla a střední škola pro zrakově postižené

3.

Vladimír Jindra

Konzervatoř Brno

3.

Karolína Levková

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

3.

Jakub Ošmera

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

ČU

Karolína Grebeníčková

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

ČU

Bohuslava Jelínková

Konzervatoř Brno

ČU

Zuzana Zámečníková

Konzervatoř Evangelické akademie


 Cena poroty za klavírní spolupráci - MgA. Gabriela Pechmanová - Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10


VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Soutěžní obor

SÓLOVÝ ZPĚV – II. kategorie

Cena

Jméno soutěžícího

Škola

Absolutní vítěz oboru

Kristýna Kůstková

Konzervatoř Pardubice


 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

Soutěžní obor

SÓLOVÝ ZPĚV – III. kategorie

Cena

Jméno soutěžícího

Škola

1.

Barbora Jirásková

Janáčkova konzervatoř v Ostravě

2.

Daniel Kfelíř

Konzervatoř, Plzeň, Kopeckého sady 10

2.

Zuzana Kopřivová

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1

3.

Tereza Štěpánková

Konzervatoř Pardubice

ČU

Eva Blažková

Konzervatoř Jana Deyla a střední škola pro zrakově postižené

ČU

Raman Hasymau

Pražská konzervatoř, Praha 1, Na Rejdišti 1