Harmonogram SK2016

OBOR HRA NA KLAVÍR

Soutěžní místnost – Sukova síň

 

Pátek 25. 11. 2016

16:00 – 18:30              příjezd účastníků, registrace, ubytování, akustické zkoušky

17:00 – 17:20              losování všech oborů a kategorií (Malý sál)

17:30 – 18:00              přijetí předsedů porot ředitelem školy (ředitelna, 4. NP)

18:00 – 18:15              přijetí členů porot všech oborů (Komorní sál)

18:15 – 18:45              porady jednotlivých porot (Komorní sál)

19:00 – 20:00              slavnostní zahájení soutěžní přehlídky (Sukova síň)

20:00 – 22:00              akustické zkoušky

 

Sobota 26. 11. 2016

06:30 – 09:00              snídaně (restaurace Philadelphia)

07:00 – 08:15              akustické zkoušky (v případě potřeby ladění)

08:30 – 09:55              soutěž I. kategorie (soutěžící č. 1 – 6)

09:55 – 10:15              porada klavírní poroty (šatna sólistů č. 1 u Sukovy síně)

10:15 – 11:40              soutěž I. kategorie (soutěžící č. 7 – 12)

11:40 – 12:00              porada klavírní poroty a uzavření I. kategorie (šatna sólistů č. 1)

11:30 – 13:30              oběd (restaurace Philadelphia)

11:40 – 13:15              akustické zkoušky (v případě potřeby ladění)

13:30 – 15:20              soutěž III. kategorie (soutěžící č. 1 – 5)

15:20 – 15:40              porada klavírní poroty (šatna sólistů č. 1)

15:40 – 17:30              soutěž III. kategorie (č. 6 – 10)

17:00 – 19:00              večeře (restaurace Philadelphia)

17:30 – 18:15              akustické zkoušky (v případě potřeby ladění)

18:30 – 20:00             soutěž III. kategorie (soutěžící č. 11 – 14)

20:00 – 20:30              porada klavírní poroty a uzavření III. kategorie (šatna sólistů č. 1)

20:00 – 22:00              akustické zkoušky pro II. kategorii

 

 

Neděle 27. 11. 2016

10:00                            nejzazší čas uvolnění pokojů na Domově mládeže

06:30 – 09:00              snídaně (restaurace Philadelphia)

07:00 – 08:15              akustické zkoušky (v případě potřeby ladění)

08:30 – 10:00              soutěž II. kategorie (soutěžící č. 1 – 5)

10:00 – 10:20              porada klavírní poroty (šatna sólistů č. 1)

10:20 – 11:50              soutěžící II. kategorie (soutěžící č. 6 – 10)

11:30 – 13:30              oběd (restaurace Philadelphia)

11:50 – 12:45              akustické zkoušky (v případě potřeby ladění)

13:00 – 14:15             soutěž II. kategorie (soutěžící č. 11 – 14)

14:15 – 14:45              porada klavírní poroty a uzavření II. kategorie (šatna sólistů č. 1)

17:00                            Vyhlášení výsledků XXXIX. soutěžní přehlídky a koncert vítězů (Sukova síň)


OBOR HRA NA AKORDEON

Soutěžní místnost – Taneční sál (suterén)

 

Pátek 25. 11. 2016

16:00 – 18:30              příjezd účastníků, registrace, ubytování, akustické zkoušky

17:00 – 17:20              losování všech oborů a kategorií (Malý sál)

17:30 – 18:00              přijetí předsedů porot ředitelem školy (ředitelna, 4. NP)

18:00 – 18:15              přijetí členů porot všech oborů (Komorní sál)

18:15 – 18:45              porady jednotlivých porot (Komorní sál)

19:00 – 20:00              slavnostní zahájení soutěžní přehlídky (Sukova síň)

20:00 – 22:00              akustické zkoušky

 

Sobota 26. 11. 2016

06:30 – 09:00              snídaně (restaurace Philadelphia)

07:00 – 09:45              akustické zkoušky

10:00 – 10:50              soutěž I. kategorie (soutěžící č. 1 – 3)

10:50 – 11:30              porada akordeonové poroty a uzavření I. kategorie (Varhanní sál)

11:30 – 13:30              oběd (restaurace Philadelphia)

11:00 – 12:45              akustické zkoušky

13:00 – 14:00              soutěž II. kategorie (soutěžící č. 1 – 3)

14:00 – 14:15              porada akordeonové poroty (Varhanní sál)

14:15 – 15:15              soutěž II. kategorie (soutěžící č. 4 – 6)

15:15 – 15:30              přestávka

15:30 – 16:30              soutěž II. kategorie (soutěžící č. 7 – 9)

16:30 – 17:00              porada akordeonové poroty a uzavření II. kategorie (Varhanní sál)

17:00 – 19:00              večeře (restaurace Philadelphia)

17:00 – 20:00              akustické zkoušky pro III. kategorii

 

Neděle 27. 11. 2016

10:00                             nejzazší čas uvolnění pokojů na Domově mládeže

06:30 – 09:00              snídaně (restaurace Philadelphia)

07:00 – 09:15              akustické zkoušky

09:30 – 10:45              soutěžící III. kategorie (soutěžící č. 1 – 3)

10:45 – 11:00              porada akordeonové poroty (Varhanní sál)

11:00 – 11:50              soutěžící III. kategorie (soutěžící č. 4, 5)

11:50 – 12:20              porada akordeonové poroty a uzavření III. kategorie (Varhanní sál)

11:30 – 13:30              oběd (restaurace Philadelphia)

17:00                            Vyhlášení výsledků XXXIX. soutěžní přehlídky a koncert vítězů (Sukova síň)


OBOR HRA NA KYTARU

Soutěžní místnost – Koncertní sál ZUŠ (3. NP)

 

Pátek 25. 11. 2016

16:00 – 18:30              příjezd účastníků, registrace, ubytování

17:00 – 17:20              losování všech oborů a kategorií (Malý sál)

17:30 – 18:00              přijetí předsedů porot ředitelem školy (ředitelna, 4. NP)

18:00 – 18:15              přijetí členů porot všech oborů (Komorní sál)

18:15 – 18:45              porady jednotlivých porot (Komorní sál)

19:00 – 20:00              slavnostní zahájení soutěžní přehlídky (Sukova síň)

20:00 – 22:00              akustické zkoušky

 

Sobota 26. 11. 2016

06:30 – 09:00              snídaně (restaurace Philadelphia)

07:00 – 08:45              akustické zkoušky

09:00 – 10:10              soutěž I. kategorie (soutěžící č. 1 – 5)

10:10 – 10:25              porada kytarové poroty (učebna ZUŠ 3. NP)

10:25 – 11:25              soutěž I. kategorie (soutěžící č. 6 – 9)

11:25 – 11:45              porada kytarové poroty a uzavření I. kategorie (učebna ZUŠ 3. NP)

11:30 – 13:30              oběd (restaurace Philadelphia)

11:25 – 13:15              akustické zkoušky

13:30 – 15:00              soutěž III. kategorie (soutěžící č. 1 – 4)

15:00 – 15:15              porada kytarové poroty (učebna ZUŠ 3. NP)

15:15 – 16:25              soutěž III. kategorie (soutěžící č. 5 – 7)

16:25 – 16:35              přestávka

16:35 – 17:45              soutěž III. kategorie (soutěžící č. 8 – 10)

17:45 – 18:10              porada kytarové poroty a uzavření III. kategorie (učebna ZUŠ 3. NP)

17:00 – 19:00              večeře (restaurace Philadelphia)

20:00 – 22:00              akustické zkoušky II. kategorie

 

Neděle 27. 11. 2016

10:00                             nejzazší čas uvolnění pokojů na Domově mládeže

06:30 – 09:00              snídaně (restaurace Philadelphia)

07:00 – 08:15              akustické zkoušky

08:30 – 10:00              soutěž II. kategorie (soutěžící č. 1 – 5)

10:00 – 10:15              porada kytarové poroty (učebna ZUŠ 3. NP)

10:15 – 11:45              soutěž II. kategorie (soutěžící č. 6 – 10)

11:30 – 13:30              oběd (restaurace Philadelphia)

13:15 – 14:30              soutěž II. kategorie (soutěžící č. 11 – 14)

14:30 – 15:00              porada kytarové poroty a uzavření II. kategorie (učebna ZUŠ 3. NP)

17:00                             Vyhlášení výsledků XXXIX. soutěžní přehlídky a koncert vítězů (Sukova síň)


 

OBOR SÓLOVÝ ZPĚV

Soutěžní místnost – Malý sál

 

Pátek 25. 11. 2016

16:00 – 18:30              příjezd účastníků, registrace, ubytování

17:00 – 17:20              losování všech oborů a kategorií (Malý sál)

17:30 – 18:00              přijetí předsedů porot ředitelem školy (ředitelna, 4. NP)

18:00 – 18:15              přijetí členů porot všech oborů (Komorní sál)

18:15 – 18:45              porady jednotlivých porot (Komorní sál)

19:00 – 20:00              slavnostní zahájení soutěžní přehlídky (Sukova síň)

20:00 – 22:00              akustické zkoušky

 

Sobota 26. 11. 2016

06:30 – 09:00              snídaně (restaurace Philadelphia)

07:00 – 08:45              akustické zkoušky

09:00 – 10:15              soutěž I. kategorie (soutěžící č. 1 – 6)

10:15 – 10:30              porada pěvecké poroty (Komorní sál)

10:30 – 11:30              soutěž I. kategorie (soutěžící č. 7 – 11)

11:30 – 12:00              porada pěvecké poroty a uzavření I. kategorie (Komorní sál)

11:30 – 12:45              akustické zkoušky

11:30 – 13:30              oběd (restaurace Philadelphia)

13:00 – 14:40              soutěž III. kategorie (soutěžící č. 1 – 5)

14:40 – 15:00              porada pěvecké poroty (Komorní sál)

15:00 – 16:40              soutěž III. kategorie (soutěžící č. 6 – 10)

16:40 – 16:50              přestávka

16:50 – 18:10              soutěž III. kategorie (soutěžící č. 11 – 14)

17:00 – 19:00              večeře (restaurace Philadelphia)

18:10 – 19:00              akustické zkoušky

19:10 – 20:50             soutěž III. kategorie (soutěžící č. 15 – 19)

20:50 – 21:30              porada pěvecké poroty a ukončení III. kategorie (Komorní sál)

 

Neděle 27. 11. 2016

10:00                           nejzazší čas uvolnění pokojů na Domově mládeže

06:30 – 09:00              snídaně (restaurace Philadelphia)

07:00 – 08:15              akustické zkoušky

08:30 – 10:25              soutěž II. kategorie (soutěžící č. 1 – 7)

10:25 – 10:40              porada pěvecké poroty (Komorní sál)

10:40 – 12:00              soutěž II. kategorie (soutěžící č. 8 – 12)

12:00 – 12:35              akustické zkoušky

11:30 – 13:30              oběd (restaurace Philadelphia)

12:00 – 12:45              oběd pěvecké poroty (Komorní sál)

12:45 – 14:40              soutěž II. kategorie (soutěžící č. 13 – 19)

14:40 – 15:10              porada pěvecké poroty a uzavření II. kategorie (Komorní sál)

17:00                           Vyhlášení výsledků XXXIX. soutěžní přehlídky a koncert vítězů (Sukova síň)


Ċ
Alois Mech,
13. 11. 2016 6:42