8. 3. 2016 Petr Nekoranec - z Konzervatoře Pardubice rovnou do Metropolitní opery v New Yorku

přidáno: 7. 3. 2016 23:00, autor: Alois Mech   [ aktualizováno 10. 3. 2016 2:41 ]

Na obrázku je Petr Nekoranec se svojí profesorkou Mgr. Jarmilou Chaloupkovou v roce 2012.

Velký skok v kariéře sólového zpěváka, tenora,  se podařil Petru Nekorancovi, (6. ročník, ze třídy Mgr. Jarmily Chaloupkové) našemu studentovi pěveckého oddělení. Před několika dny, ve svých 22 letech a po ročním úspěšném angažmá v operním studiu v Mnichově, zvládl úspěšně přezpívání do operního studia v Metropolitní opeře v New Yorku. Jeho výkon byl natolik přesvědčivý, že se výsledek dozvěděl do hodiny od výkonu, což není zcela obvyklé a dokresluje to jeho skvělou formu i vzrůstající pověst a renomé.

Ředitelství Konzervatoře Pardubice mu tímto moc gratuluje ke skvělému výkonu, přejeme mu mnoho štěstí v  dalších náročných projektech.

Dále také ředitelství Konzervatoře Pardubice blahopřeje Mgr. Jarmile Chaloupkové ke skvělé pedagogické práci, nejen v Petrově případě, ale i s dalšími senzačními studentkami, jako je Nikola Uramová, Kristýna Kůstková, Tereza Štěpánková, všechny jsou také laureátkami mnoha soutěží.



Článek o Petrově úspěchu na serveru Opera plus

+ další články na stejném serveru o jeho předchozích úspěších


Možnost slyšet Petra Nekorance u nás?
9. 5. 2016 ve VČD operní představení Konzervatoře Pardubice Puccini GALA (G. Puccini: Sestra Angelika, slavné árie z Pucciniho oper)