27. 8. 2013 DODATEČNÉ A OPRAVNÉ ZKOUŠKY

přidáno: 7. 8. 2013 3:36, autor: Alois Mech

Oddělení klávesové (klavír)       Malý sál – 12:30 hodin

Mourová Jana 3. r.                        dodatečná zkouška HLO

Dyntarová Michaela 3.K               dodatečná zkouška HLO

Pekárek Nikolas 3. r.                     dodatečná zkouška KOH

 

Oddělení akordenu a kytary:     učebna č. 401 12:30 hodin

Popelka Miroslav 1. r.                             dodatečná zkouška HLO

 

Oddělení pěvecké:                      Komorní sál 12:30 hodin

Kasal Martin 2.K                                      opravná zkouška HLO

Vaněk Jiří 3.K                                 dodatečná zkouška HLO

Černá Michaela 4.K                      dodatečná zkouška HLO

Žárský Štěpán 4.K                         dodatečná zkouška HLO    

 

Oddělení POKL a KOR:              učebna č. 511

Stráník Vít Ondřej 3. r.                            opravná zkouška POKL

Satrapová Andrea 3. K                 dodatečná zkouška POKL

        

Bicí nástroje                                 učebna bicích nástrojů – 13:00 hod.

Cudlínová Daniela                         dodatečná zkouška HLO

 

Oddělení hudební teorie:           učebna č. 3 – 9:30 hodin

Strouhal Martin 1. r.                       dodatečná zkouška VHN

Kopecká Terezie 1.K                     dodatečná zkouška DEH

Kasal Martin 2.K                                      dodatečná zkouška HAR

Matoušek Hatašová I. 2.K            dodatečná zkouška DEH,HAR,IRS,

Žabková Monika 2.K                               dodatečná zkouška DEH,IRS

Satrapová Andrea 3.K                  dodatečná zkouška DEH,HAR,HFAS,

Žárský Štěpán 4.K                         dodatečná zkouška DEH,HFAS,KTP

Míča Ondřej 6.K                                      dodatečná zkouška DID,HES

Pospíšil Jan                                             rozdílová zkouška do 2.K

Horkel Jiří                                                 rozdílová zkouška do 3.K

Krejslarová Iveta                            rozdílová zkouška do 2.K

 

 

 

 

 

 

 

Všeobecně vzděl. předměty:     učebna č. 4 – 10:00 hodin

Strouhal Martin 1. r.                       dodatečná zkouška  CJL

Šimon Jakub 1. r.                           opravná zkouška CJL

Faltová Iva 1. r.                              dodatečná zkouška DSU

Matoušek Hatašová I. 2.K            dodatečná zkouška KDE

Žabková Monika 2.K                     dodatečná zkouška NJ,OBN

Pokorná Monika 3.K                      dodatečná zkouška AJ

Satrapová Andrea 3.K                            dodatečná zkouška  IJ,NJ

Vaněk Jiří 3.K                                 dodatečná zkouška AJ

Žárský Štěpán 4.K                         dodatečná zkouška IJ, AJ

Míča Ondřej 6.K                             dodatečná zkouška NJ

 

 

Vedoucí jednotlivých oddělení si zajistí komise pro příslušný vyučovací předmět a také korepetitory u zkoušek z hlavního oboru.                          

prof. Antonín Dvořák v.r. - zástupce ředitele

Comments